تعرفه خدمات سایت انجام پایان نامه و چاپ مقاله ISI ادوریس

در ارتباط با خدمات پژوهشی تعرفه های ارائه خدمات قطعا بسیار متنوع و متفاوت خواهند بود و با عواملی از جمله حجم و کیفیت کار ارتباط مستقیم خواهد داشت.

البته گروه ادوریس مفتخر است تا با بکارگیری پژوهشگرانی با تجربه و دارای سطح تحصیلات عالی (بعضا در سطح اساتید دانشگاه) از لحاظ کیفیت قطعا تامین کننده رضایت مشتریان خود خواهد بود و صد البته تمام سعی خود را خواهد کرد تا با حذف واسطه های مازاد بر نیاز، تعرفه ای رقابتی را نیز تامین نماید. به عنوان مثال در زمینه چاپ تضمینی مقالات ISI و ISC ما مدعی ارائه خدماتی با پایین ترین قیمت ممکن نسبت به دیگر رقبا هستیم.

برای کسب اطلاعات دقیق از تعرفه خدمات گروه آموزشی-پژوهشی ادوریس از طریق اطلاعات تماس با مدیریت پژوهش سرکار خانم ارکانی در تماس باشید. همچنین شما می توانید با پر کردن فرمهای مشاوره رایگان و آنلاین در بخشهای مختلف (مقاله، پایان نامه و تحلیل آماری) به سرعت و به شکل دقیق از تعرفه ها و مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

نحوه پرداخت

مشتریان محترم می توانند پس از کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با تعرفه خدمات مورد نیاز و هماهنگی های لازم برای پرداخت قسط اول قرارداد، علاوه بر پرداخت به شکل حضوری از طریق تمامی کارت های عضو شتاب به دو صورت دستی و پرداخت آنلاین محافظت شده اقدام به واریز هزینه نموده و بلافاصله پس از پرداخت نسخه تکمیل شده قرارداد خود را از طریق ایمیل دریافت نمایند. لازم به ذکر است در ارائه اکثر خدمات پژوهشی هزینه ها در دو مرحله پیش از شروع و پس از پایان کار تسویه خواهد شد.

1.پرداخت مستقیم: پس از پر کردن فرم پرداخت آنلاین در پایین صفحه اصلی با انتخاب یکی از درگاههای مستقیم بانکهای (ملت، سامان، ملی و اقتصاد نوین) میتوانید از طریقتمامی کارتهای عضو شتاب هزینه خدمات دریافت شده را پرداخت نمایید. (لطفا پس از تکمیل فرآیند خرید شماره تراکنش را در محلی امن نگهداری کنید).

2.پرداخت از طریق کارت به کارت : در آخر میتوانید از طریق شماره حسابی که از موسسه دریافت می نمایید، اقدام به پرداخت از طریق کارتهای شتاب نمایید، اما رسید تراکنش پرداخت را تا پایان قرارداد نزد خود نگه دارید، بلافاصله پس از پرداخت مراتب را از طریق ایمیل موسسه اطلاع دهید و پیش از پرداخت حتما مشخصات دریافت کننده را به دقت چک  بفرمایید.

ادوریس (آموزش، پژوهش، گفتگو)