چرا ادوریس ؟

افتخار گروه آموزشی و پژوهشی ادوریس رضایت مشتریان و اساتیدی است که سالهاست با ما کار می کنند.

ارائه کارهای با کیفیتی فراتر از انتظار اساتید راهنما و داوران محترم نشانگر نهایت احترام این گروه به حقوق مشتریان فهیم و فرهیخته خود می باشد.در ادوریس مقالات و پایان نامه های آماده به فروش نمی رسند و هر گونه تقلب و سرقت علمی به دقت توسط مدیران گروه رصد خواهد شد. در حقیقت وظیفه اصلی نگارش پروژه های دانشجویی به عهده خود دانشجو بوده و در عین حال گروه از انتخاب موضوع تا روز دفاع آموزش و پشتیبانی مستمر خود را در تکمیل پروژه  به عهده خواهد داشت. ما در ادوریس تعرفه ها و روش های پرداختی استاندارد و مناسب حال دانشجویان عزیز را پیش بینی کرده ایم، اما در عین حال در این سالها تمام تلاش ما این بوده است تا کیفیت را فدای قیمت نکنیم، چون اعتقاد ما بر این است که کیفیت تنها رمز ماندگاری است.

(گروه آموزشی و پژوهشی ادوریس)

درباره ما

گروه آموزشی و پژوهشی ادوریس، معتبرترین و مطمئن ترین موسسه در زمینه مشاوره و آموزش نگارش پروپوزال و پایان نامه، نگارش و اکسپت تضمینی مقالات ISI و ISC، سمینار های داخلی و خارجی، تحلیل آماری پیشرفته، مدل سازی و شبیه سازی و ترجمه فوری و تخصصی می باشد که از سال 1388 توسط جمعی از نخبه ترین دانشجویان مقطع دکتری از برترین دانشگاه های کشور اداره می شود. در حال حاضر واحدهای این موسسه در تمامی رشته های مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، هنر، پزشکی و پیراپزشکی فعال بوده که انجام بیش از 1050 پروژه پژوهشی دانشجویی و سازمانی از سال 92 تا به امروز دلیلی محکم بر این ادعاست. بخش پژوهشی گروه ادوریس با گردآوری قویترین و مجرب ترین اساتید بنام در تمامی رشته ها، توانسته است خدمات پژوهشی را با کیفیتی متمایز به دانشجویان عزیز ارائه دهد. فروش هر گونه فایل آماده، کپی برداری و دیگر مصادیق سرقت علمی از لحاظ مدیران گروه شدیدا ممنوع و مورد نکوهش بوده و تمامی طرح هایی که با خدمات گروه ادوریس به انجام میرسند توسط برترین داوران و اساتید دانشگاهی پیش از جلسه دفاع مورد داوری علمی قرار خواهند گرفت تا مشتریان ما با خیالی آسوده همراه همیشگی ادوریس باشند

سوالات متداول

اساتید گروه ادوریس دارای چه تخصصی هستند و سفارشات انجام پایان نامه و چاپ مقالات به چه گروهی ارجاع داده می شوند؟ اساتید گروه آموزشی و پژوهشی ادوریس شامل برترین دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هر رشته در دانشگاه های معتبر کشورمی باشند. که بعد از پایش و رصد مستمر به عضویت تیم های تخصصی گروه در آمده اند و لذا از تخصص و تجربه کافی در موضوع کاری خویش برخوردار هستند. در تاکید بر تخصص اساتید گرروه ذکر همین نکته بس که بسیاری از این بزرگواران داوران با سابقه ی مجلات علمی و پژوهشی میباشند.