مطالب آموزشي انجام پايان نامه، چاپ مقاله isi در ادوريس

بسیاری از ما به مباحث جذاب علمی، بویژه در حوزه علوم رفتاری و روانشناسی علاقه مند هستیم، اما متاسفانه بسیاری از مطالبی که در سایتها و وبلاگهای منتسب به روانشناسی منتشر میشوند، نه تنها با اصول و قواعد مهم در علم روانشناسی هماهنگ نیستند بلکه در بسیاری از موارد در تناقضی آشکار با معیارهای مهم علمی قرار دارند. ما در ادوریس این مهم را دریافته ایم و از همین رو سعی داریم تا مطالبی جذاب را در حوزه علوم رفتاری و با طبقه بندی موضوعی و پایبندی به اصول امانت و روایت علمی در این وبسایت در اختیار شما همراهان محترم و فرهیخته ادوریس قرار دهیم. برخی از مطالب ارائه شده در این قسمت تالیف مستقیم اعضای دپارتمانهای تخصصی ادوریس بوده و از لحاظ کیفیت و ارزش علمی منحصر بفرد خواهند بود.

مطالب آموزشی در خصوص انجام پایان نامه و چاپ مقاله isi

همچنین با توجه به اینکه دانشجویان و دانش پژوهان عزیز اکثریت همراهان ما را در گروه ادوریس تشکیل میدهند سعی خواهیم کرد در فصلی جداگانه مطالب آموزشی و کاربردی را در حوزه آمار، روش تحقیق و پژوهش های بنیادی و کاربردی در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

باز هم یادآوری میکنیم که همراهان ما در گروه ادوریس میتوانند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه از مشاوره روانشناسی آنلاین در گروه ادوریس و در سطح دکتری برخوردار شوند.