مشاوره مقاله و پایان نامه حقوق

مشاوره پایان نامه حقوق در کلیه گرایشها توسط اساتید مجرب دپارتمان تخصصی حقوق گروه ادوریس

رشته حقوق به عنوان یکی از محبوب ترین رشته‏ های گروه علوم انسانی با دامنه ی گرایش‏ بسیار گسترده، درتمامی روابط زندگی امروزی نقشی بسیار چشمگیر داراست. این رشته با علومی مانند جامعه شناسی ، روانشناسی، علوم فلسفی و … آمیخته است و یک حقوقدان آگاه باید از این علوم مطلع باشد.
شاید تا چند سال قبل دانشگاه های ایران تنها با چهار گرایش این رشته آشنایی داشتند که عبارت بودند از: حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق جزا- جرم شناسی و حقوق بین الملل. اما با گذشت زمان گرایش هایی مانند حقوق محیط زیست، حقوق مالکیت فکری، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجارت اقتصادی و حقوق بشر به این رشته اضافه شدند. البته در مقایسه با دانشگاه های سراسر دنیا در مقطع کارشناسی ارشد گرایش های دیگری را نیز می توان به این لیست اضافه نمود که هم اکنون در حال گسترش هستند.

برای توضیح کاربردهای رشته حقوق در جامعه امروزی می توان مواردی مانند تحقیق در مورد تجزیه و تحلیل مواد قانونی و نظریه های مکاتب مختلف، قانونگذاری، انواع دادرسی و حوزه های بسیار گسترده ی دیگری را نام برد. از این موضوع می توان دریافت که نمی توان کاربرد و فواید علم حقوق را در زندگی بشر نادیده گرفت و آن را بی اهمیت تصور کرد چرا که این علم برای ایجاد و تحقق عدالت ، نظم ، صلح و مهر و دوستی در جامعه بشری بسیار لازم و ضروری است و به عنوان شالوده قانون اساسی در تمام تمدن ها به شمار می رود.
بنابراین با توجه به اهمیت بالای این رشته و نگرش مثبت و روزافزون فارغ التحصیلان آن به تحصیل در مقاطع بالاتر به منظور دستیابی به توانایی های بیشتر برای کسب شغل در این رشته و یا کسب مراتب علمی بالاتر برای رهبری گروه های تحقیقاتی و دانشجویی در دانشگاه ها و موسسات آموزشی، اولین نکته ای که توجه ما را به خود جلب خواهد کرد چگونگی انجام صحیح و منطقی روند پژوهشی در مقاطع تحصیلات تکمیلی این رشته است. اولین قدم، چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه در مقطع دکترا، که دغدغه ی اصلی نیز به شمار می رود نحوه تنظیم و اجرای پایان نامه می باشد. در این راستا گروه آموزشی پژوهشی ادوریس با همکاری فارغ التحصیلان برتر این رشته در دانشگاه های معتبر، تلاش نموده است در این مسیر همراه مناسبی برای دانشجویان باشد.
با توجه به نیاز روزافزون این رشته به تحقیقات مدون و نوآورانه در تمامی گرایش ها، این موسسه قادر است از طرح موضوع پروپوزال تا روز دفاع از پایان نامه با مشاوره و راهنمایی متخصصین این رشته در تمامی گرایش ها و موضوعات، از موضوعات روز کشوری تا موضوعات گوناگون جهانی، حقوق بشری و تطبیقی دانشجویان این مقاطع را در راه دستیابی به بهترین نتیجه همراهی نماید.